Žákovská konference

V úterý 3. 6. 2014 jsme se zúčastnili Žákovské konference žáků a žákyň 4. a 9. tříd základní školy Komenského. Děti ze 4. třídy nás provedly svými power-pointovými prezentacemi po památkách Prahy. Jejich přednes byl naprosto profesionální,  stejně tak jejich skvělé znalosti o hlavním městě.
     Druhou část konference předvedli svoje power- pointové prezentace žáci a žákyně 9. třídy. Žáci se ve svých prezentacích zabývali globálními problémy lidstva, dopravou ve světě a mezinárodními organizacemi. I deváťákům se výstupy podařily. Prezentace vytvořili v rámci své absolventské práce a zúročili tak svoje znalosti a dovednosti za devět let školní docházky. Podobné ukončení nás čeká už za tři roky.

konference